Výroba klíčů - zámečnictví Kovář Jablonec nad Nisou

Komplexní služby v oblasti mechnického zabezpečení objektů. Bezpečnostní dveře, trezory, kování, výroba autoklíčů. generální systémy - opravy, prodej, servis. Nouzové otevírání dveří bytů, aut a trezorů.Nabízíme ucelený sortiment zboží pro zabezpečení bytů, domů a firem. Provádíme opravy zámků, autozámků a trezorů. Provozujeme zámečnickou pohotovost (zabouchnuté dveře, ztráta klíčů, apod.). Poskytujeme poradenskou činnost (výběr vhodného zabezpečení, široká nabídka bezpečnostních zámků a kování). Naším cílem je kompletní řešení Vašeho zabezpečení s důrazem na bezpečnost, kvalitu a přiměřenou cenu.

Vložkové klíče

Klíč k zamykání nebo odmykání zámku vybaveným cylidrickou nebo jinou vložkou. Vložkový klíč Vám u nás na počkání nebo do smluveného termínu zhotovíme. Pokud má klíč chráněný profil (právní ochranu) je nutné předložit bezpečnostní kartu. Důvodem je evidování chráněných profilů a především ochrana vašeho majetku.

Dozické klíče

Klíč k zamykání nebo odmykání dozického, zadlabacího zámku. Nové klíče zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu.

Autoklíče

Klíč k zamykání nebo odmykání auto-zámku, palivového víčka a spínací skříňky. Zhotovujeme široký sortiment auto, motoklíčů, včetně auto, motoklíčů s imobilizérem. Většinu klíčů vyrábíme na počkání. Vyrábíme na většinu vozů všech značek. Od nejobyčejnějších zoubkových jednostranných klíčů(škoda 110,12O,starší Felície, VaZ, Fiat, Trabant....atd, nebo oboustranné klíče (většina starších zahraničních vozů ), poté následují speciální autoklíče jako jsou gravírované jednostranné např.(Opel,Mercedes...adt.), nebo grav.oboustranné např.(BMW,Renault,Peugeot...atd.)

Mezi další skupinu klíčů, které vyrábíme patří křížové např.( Citroen,Peugeot a páky na volaty), nebo klíče rakvičkové (Ford).

Autoklíče s imobilizérem (čipové)

Zhotovujeme autoklíče s volně kodovaným čipem - provedeme nechanické zhotovení(nafrézování) zubů klíče i nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový klíč .Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči. Tato elektronická ochrana proti odcizení vozidel je od roku 1995. Stále ve větší míře bývá základní výbavou vozidel (včetně automobilů Škoda). Zajistíme na počkání, jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování a to buďto přímo z vašeho klíče, nebo u novějších typů aut s Krypto čipy, přímo ve voze.

Tvarové klíče

Klíč k zamykání nebo odmykání obyčejnýho, zadlabacího zámku. Nové klíče zhotovujeme na počkání, pokud má klíč atypický tvar, tak do smluveného termínu. Tvarové klíče se od sebe liší tvarem (číslem) a výrobcem (FAB, HOBES).

Trezorové klíče

Klíč k zamykání nebo odmykání trezorového zámku. Nové klíče zhotovujeme do smluveného termínu. Provozujeme zámečnickou nonstop pohotovost - otevírání trezorů a servis trezorů po celém Libereckém kraji

Schránkové klíče

Prodáváme typizované schránkové klíče, vyrábíme klíče k netypizovaným schránkám.

Klíče s boční ochranou (důlkové klíče)

Vyrábíme důlkové klíče .Klíče kódujeme zadáním kódu z bezpečnostní karty Kvalitní důlkové klíče jsou vždy chráněny proti neoprávněné výrobě klíčů bezpečnostní kartou a jejich výroba je smluvně podmíněna s výrobcem cylindrických důlkových vložek . Dodáváme zejména velmi kvalitní cylindrické vložky s důlkovým klíčem izraelské firmy Mul-T-Lock a dále firem CISA , ABUS a jiné.

Atypické klíče

Vyrábíme atypické klíče na zakázku. Bližší informace na dotaz ke konkrétní zakázce.

Kontakty

Kontakt:

Daniel Kovář
Pod Skalkou 24
466 01 Jablonec nad Nisou

E-mail: zamecnictvi.kovar@tiscali.cz

Tel.: +420 483 317 620
Mobil:+420 775 317 620

web:www.zamecnictvikovar.cz

^